Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Моніторинг пацієнта

Знайдена 3 позиція
Категорії
Фільтри
Категорії:
Сортування
2% на ЗСУ Монітор пацієнта Philips MP-50
Під замовлення
Монітор пацієнта Philips MP-50
від 32019 грн.
Купити
2% на ЗСУ Апарат для обігріву пацієнта BAIR HUGGER750
Під замовлення
Апарат для обігріву пацієнта BAIR HUGGER750
від 23287 грн.
Купити
2% на ЗСУ Монітор пацієнта GE Dash 2000
В наявності
Монітор пацієнта GE Dash 2000
від 20376 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Монітор пацієнта

Значним досягненням в медицині став монітор пацієнта. Прилад створений із застосуванням інноваційних технологій. Основне призначення апарату - цілодобовий контроль основних показників стану здоров'я пацієнтів. Пристрій полегшує медперсоналу спостереження над лежачими хворими. Сучасне обладнання використовується у всіх лікувальних установах і приватних центрах, де лікарі проводять складні дії.

Особливості обладнання

Сучасний монітор пацієнта на 5 параметрів - це медичне обладнання з широким функціоналом, яке використовується для відстеження стану здоров'я всіх вікових груп від немовлят до пацієнтів похилого віку. Монітор пацієнта об'єднав функції багатьох медичних приладів, завдяки чому може здійснювати повний контроль над станом здоров'я пацієнта. Апарат отримав ЖК сенсорний дисплей, на який можна вивести всі необхідні показники в залежності від діагнозу хворого. Прилад простий в управлінні і зручний в експлуатації. Обладнання підключається до центральної системи лікувального закладу, завдяки чому медперсонал, перебуваючи на своєму робочому місці, може контролювати стан будь-якого пацієнта. Це дозволяє надати екстрену допомогу при тривожному сигналі, своєчасно провести профілактичні маніпуляції, контролювати і аналізувати показники приладу.

Основні параметри, які можна вивести на екран апарату:

  • темп дихання;
  • вимір пульсу;
  • рівень артеріального тиску;
  • ступінь насичення кисню в крові.

Відстежуючи показники, можна оцінити серцевий ритм, виявити аритмію та інші важливі показники в залежності від моделі пристрою.

Ціна на монітор пацієнта залежить від типу пристрою. Сучасні виробники пропонують стаціонарні пристрої і компактні моделі, зручно використовувати в кареті швидкої допомоги або інших умовах поза клінікою. Мобільні апарати мають внутрішній акумулятор, що дозволяє використовувати прилад без підключення до електромережі. У відділеннях реанімації та палатах інтенсивної терапії встановлюють стаціонарні багатофункціональні монітори пацієнтів.

Моніторинг пацієнта купити
Моніторинг пацієнта ціна

Як обрати обладнання?

Купити монітор пацієнта можна різних марок. На ринку представлений широкий асортимент пристроїв від різних виробників, кожна модель варта уваги. «Бюджетні» пристрою переважно мають мінімальний набір опцій. Дорожчі прилади зазвичай оснащені необхідними модулями для певного відділення клініки.

Основні моменти, які необхідно враховувати при виборі приліжкового монітора пацієнта.

Функціональність. При виборі апарату необхідно враховувати, які завдання і в яких умовах доведеться вирішувати. Моделі мають різні функції. Для деяких клінік прийнятно придбати дороге багатофункціональне обладнання. Є лікувальні установи, в яких використовуються апарати з мінімальним набором функцій.

Надійність. Одне з основних вимог до обладнання, від якого може залежати життя людини. Деякі системи працюють від мережі і акумулятора, що дозволяє використовувати їх в екстрених ситуаціях. Устаткування перевірених брендів заслуговує довіри.

Обслуговування. Більшість моніторів працюють тривалий час без відключення. При такому навантаженні обладнання потребує регулярного сервісного обслуговування. При виборі моделі слід передбачити, хто буде проводити профілактичні роботи.

Фільтри
Очистити усе
Виробник
Наявність
Знайдена 3 позиція
Категорії