Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Дзеркала ЛОРа

Знайдена 0 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування

Згідно обраним Вами параметрами товарів не знайдено

Відгуки
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Купити дзеркало лор-лікаря онлайн - всебічно вигідно

Події останнього часу, пов'язані з пандемією і спалахами сезонних вірусних інфекцій, в черговий раз показують, що ніс і горло - надзвичайно вразливі місця в організмі людини. Перший і основний удар вірусів і мікроорганізмів беруть на себе саме вони. У випадках необхідності лікування і профілактики захворювань носоглотки і вух пацієнти звертаються до лікарів отоларингологів, які мають в своєму розпорядженні цілий арсенал спеціальних пристроїв. При першому ж прийомі фахівець вислуховує скарги і оглядає рот, ніс і вуха, для чого, в першу чергу, необхідні лор-дзеркала.

Види, особливості спеціальних пристроїв

У щоденній роботі отоларинголога зазвичай задіюються різні інструменти, за допомогою яких досліджуються верхні дихальні шляхи, в тому числі, такі типи дзеркал:

  1. Рефлектор лобовий оториноларингологічний - дзеркало круглої форми з отвором в центрі, відбиває світло на аналізовану ділянку. Прилад, як правило, складається з обруча для голови, на якому зафіксовано диск з дзеркальцем, що має отвір в центрі. Отоларинголога складно собі уявити без цього медичного пристрою, незамінного для проведення обстеження, лікування пацієнтів. Воно висвітлює вузькі вушні і носові проходи. Оцінити стан слизової, наявність запалення, ранок чи сторонніх предметів, проводити різні мануальні маніпуляції дозволяє точковий напрямок світлового потоку. Модифіковані моделі пристрою оснащуються спеціальними освітлювачами, що особливо зручно при проведенні виїзних оглядів в неспеціалізованих установах, приміщеннях.
  2. Гортанне - круглої або овальної форми, компактне, забезпечено довгою ручкою з металу або пластику. Прилад необхідний, щоб оглядати гортань і внутрішні частини ротової порожнини. Якісні вироби виготовлені з теплопровідних матеріалів, що не викликає роздратування холодом при контакті. Переваги ергономічної форми дозволяють лікарю протягом робочої зміни приймати значний потік пацієнтів, а оптимальні умови для комфортного обстеження створює анатомічний дизайн.
  3. Носове - являє собою інструмент, забезпечений двома ручками і робочою частиною, остання вводиться в ніздрю для її розширення з метою огляду слизової і носової перегородки. Таким чином, лікар здійснює візуальне обстеження каналів або певні малі оперативні втручання. Прилад має відмінності по довжині робочої частини.
  4. Вушне - пристрій у вигляді воронки з двома ручками, за допомогою стиснення яких воронка трохи розширюється. З його допомогою обстежуються слухові проходи до барабанних перетинок.

Чому лор-дзеркало купити вигідно провідних брендів?

  • Фахівці в першу чергу зацікавлені в добротності і довговічності устаткування, яке щодня використовується в практиці. Такі прилади виготовляються перевіреними брендами, які спеціалізуються на випуску медичних пристроїв різного ступеня складності, наприклад:
  • XOMED - компанія, що є світовим лідером в області медичних технологій. Випускає вироби, призначені для нейрохірургії, реаніматології, отоларингології і т.д. Високотехнологічна продукція бренду затребувана при лікуванні ряду внутрішніх захворювань, включаючи наслідки травм, деформації та пухлини. Компанія виробляє широку лінійку якісних приладів, використовуваних у своїй практиці лор-лікарями.
  • Ellman - авторитетний виробник в області передової радіочастотної технології для високоточних хірургічних втручань. Постійно удосконалює виробництво, впроваджує нові технології, що дозволяє бренду надавати інноваційну та надійну продукцію.
Дзеркала ЛОРа ціна
Дзеркала ЛОРа купити

Провідіан Медікал - медобладнання за доступними цінами

Пріоритетним напрямком діяльності компанії є поставка та обслуговування медичного обладнання провідних виробників. Сайт має різні моделі добротних і зносостійких виробів для організації роботи лікувальних установ різного профілю. Якщо перед вами стоїть завдання комплектації, ви можете купити дзеркало лікаря лора з самим оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 0 позиція
Категорії