Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Апарати УЗД судин

Знайдена 0 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування

Згідно обраним Вами параметрами товарів не знайдено

Відгуки
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Як вибрати апарат УЗД судин?

Які захворювання як закупорка вен, інсульт, артрит дуже небезпечні через відсутність явних ознак, раннє виявлення яких дуже важливо для ефективності подальшого лікування. Найбільш інформативним, в той же час безболісним і точним методом дослідження захворювань кровоносних судин є Допплер УЗД - сучасний апарат, здатний фіксувати й це позначається звукові хвилі від рухомих об'єктів.

Ультразвукове доплерне дослідження використовується в ендокринології, судинної діагностиці, а також гінекології для вивчення кровотоку під час вагітності. УЗД апарат для судин з Допплер ефектом дозволяє отримати реальну картину стану артерій і вен, оцінити властивості потоку крові, а також виявити кількісні показники: швидкість руху і обсягу кровотоку. Під час комплексної або звичайною діагностики дозволить попередити тромбоз, варикоз і атеросклероз, а також оцінити ризики розвитку патології.

Для чого використовують апарат УЗД з Доплер ефектом?

Сучасна медицина заснована на точних результатах ультразвукової діагностики різних захворювань. Доплерографія - це якісний метод неінвазивного дослідження рухових характеристик тканин людини. Програмна система апарату отримує і кодує сигнал про рух елементів крові, аналізує дані і створює кольорове двомірне зображення на моніторі у вигляді графіка, який фіксує швидкість течії крові.

УЗД апарат для судин використовують для дослідження вен і артерій:

 1. Голови і шиї.
 2. Головного мозку.
 3. Головного мозку.
 4. Нижніх кінцівок.
 5. Ниркових артерій.
 6. Черевної порожнини.

Крім того Доплекс діагностика при вагітності допомагає вивчити інтенсивність і швидкість течії крові в судинах матки, пуповини і плода. Апарат дозволяє провести медичне обстеження стану підключичної, сонної і хребетної артерій, визначити ризик виникнення захворювання, досить детально вивчити характеристики потоку крові по всьому організму, діагностувати ранні етапи розвитку захворювань і пояснювати їх причину.

Використання апарату ультразвукової діагностики має ряд переваг, серед яких:

 • висока чутливість, точність і інформативність;
 • безпеку і безболісність;
 • швидкість проведення і отримання результатів;
 • неінвазивний, можливість неодноразового проведення процедур;
 • моніторинг перебігу захворювання і динаміки лікування.
Апарати УЗД судин ціна
Апарати УЗД судин купити

Де купити апарат УЗД для судин?

Придбати якісну медтехніку перевірених виробників можна в інтернет-магазині «Providian». У нашому каталозі представлені стаціонарні УЗД апарати з Доплер ефектом торгових марок Philips, Toshiba, Siemens.

В наявності нове і вживане обладнання на гарантії та післягарантійного підтримкою. Менеджери-професіонали допоможуть підібрати апарати УЗД відповідно до специфіки вашого медичного закладу, дадуть відповідь на всі питання щодо технічних характеристик, комплектації і вартості установок. Здійснимо доставку в будь-який населений пункт України в найкоротші терміни.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 0 позиція
Категорії