Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Зволожувачі для апарату ШВЛ

Знайдена 1 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
2% на ЗСУ Зволожувач з підігрівом FISHER & PAYKEL MR730 до апарату штучної вентиляції легенів ШВЛ
В наявності
Зволожувач з підігрівом FISHER & PAYKEL MR730 до апарату штучної вентиляції легенів ШВЛ
від 17378 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Зволожувач для апарату ШВЛ

Апарати штучної вентиляції легенів використовуються на період, коли у пацієнта відсутня або ускладнене самостійне дихання. Повітряна суміш подається під тиском, збагачує кров киснем і виводить вуглекислий газ з організму. При підключенні вентилятора легких організм повинен отримувати повітряний потік, збагачений водними парами. Для цих цілей використовується зволожувач для апарату ШВЛ. Багато приладів оснащені вбудованим зволожувачем повітря, в деяких моделях пристрій підключається до агрегату окремо. Сучасні пристрої для зволоження оснащені додатковою функцією нагріву, що запобігає утворенню конденсату в масці.

Особливості використання обладнання

При проведенні штучної вентиляції легень пацієнт повинен отримувати зволожену кисневу суміш. Наскільки правильно буде збалансований і насичений водними парами склад, залежить стан хворого, підтримка і відновлення функцій системи дихання. Необхідність насичення кисневої суміші водяними парами обумовлена ​​фізіологічними особливостями природного процесу дихання. У звичайних умовах слизова оболонка дихальних шляхів нагріває і насичує вологою повітря, яке вдихає людина. При цьому сама слизова охолоджується і висушується, при видиху вона вбирає вологу і тепло. Організм підтримує баланс температури і вологості повітря, що надходить природним шляхом в легені.

З порушенням дихальної функції органи не здатні регулювати баланс, і подавана киснева суміш висушує слизову, що викликає кашель, першіння в горлі та інші симптоми. Щоб уникнути неприємних відчуттів при підключенні вентилятора легких, застосовують зволожувач для апарату ШВЛ. Насичена вологою дихальна система забезпечує безпеку апаратної вентиляції легенів і прискорює процес одужання.

Застосування обладнання

Недостатнє зволоження подаваної кисневої суміші при штучній вентиляції легенів веде до втрати тепла та вологи, що негативно впливає на організм і може призвести до летального результату.

При штучній вентиляції легенів підтримання необхідних параметрів кисневої суміші за рахунок зволоження вирішує наступні завдання:

  • знижує ризик розвитку легеневої інфекції;
  • підвищує захисні функції системи респіраторного тракту;
  • скорочує реабілітаційний період, сприяє відновленню дихальної системи.

Основні характеристики зволожувача для приладів штучної вентиляції легенів, які необхідно враховувати при виборі моделі:

  • об'єм пристрою;
  • наявність функції нагріву;
  • швидкість підігріву води;
  • параметри режимів;
  • тип підтримки дихання;
  • наявність датчиків температурного режиму і запобігання утворення конденсату.
Зволожувачі для апарату ШВЛ ціна
Зволожувачі для апарату ШВЛ купити

Провідні виробники пропонують універсальні моделі, які поєднуються з різними типами систем для підтримки дихання.

Фільтри
Очистити усе
Наявність
Знайдена 1 позиція
Категорії