Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Операційні лампи

Знайдена 2 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
2% на ЗСУ Двокупольна безтіньова операційна галогенова лампа ALM Prismalix
В наявності
Двокупольна безтіньова операційна галогенова лампа ALM Prismalix
від 72772 грн.
Купити
2% на ЗСУ Лампа галогенна. Halogen Photo Optic Lamp
Під замовлення
Лампа галогенна. Halogen Photo Optic Lamp
від 1100 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Лампа операційна стельова - добротно і недорого

Якісне освітлення необхідно для медичних процедур різного рівня складності. При цьому, звичайні пристрої лікарям не підходять, особливо, якщо мова йде про хірургічні втручання. В операційних застосовуються спеціальні пристрої - хірургічні лампи. Вони являють собою медичні прилади, які забезпечують оптимальну освітленість операційного поля, а також зони втручання. Завдяки головному елементу - відбивачу створюється однорідний світловий циліндр за рахунок виникнення тисячі «світлових площин».Циліндричний поле забезпечує світлопоток, що нагадує сонячний, однаковий у всіх точках. Автоматичний перехід на допоміжний світильник у випадках припинення функціонування основного виключає світловтрату, що дуже важливо в процесі проведення операції.

Види і особливості спеціального обладнання

Лампи для операцій бувають стаціонарні і мобільні, по типу - галогенові, світлодіодні, газорозрядні. Поділяються на одне і двокуполі, останні моделі встановлюються в операційних залах, для загального освітлення призначається один купол, другий - персонально для хірурга.

Головними особливостями спеціальних пристроїв є:

 • Безтіньовий ефект в операційному полі, який визначається здатністю джерела світла запобігати виникненню тіней, не дивлячись на перешкоди, що виникають.
 • Відповідність передбачених нормативів.
 • Більш висока інтенсивність (від 100 тисяч люкс). За цим показником прилад відрізняється від стандартної оглядової лампи.
 • Найчастіше затребувані безтіньові стельові світильники, вони не створюють бляклості, що дуже важливо для роботи лікаря.
 • Передбачені моделі з дистанційним управлінням, а також, з вбудованою відеокамерою, це дозволяє не тільки транслювати перебіг операцій, але і записувати і зберігати запис.
 • Оснащеність стерильними ручками надає можливість регулювати яскравість.

10 плюсів спеціального обладнання

Ціна операційних ламп доступна, затребуваність в усіх сферах медицини, особливо, в хірургії, обумовлюється тим, що вони:

 1. Мають високий функціонал.
 2. Наділені властивістю зберігати безтіньовий ефект навіть при частковому перекритті світлового потоку.
 3. Надають максимальну освітленість поля і чудову глибину.
 4. Передбачають тепло- і кольорокоректуючі світлофільтри в комплекті.
 5. Поширюють «холодне» світло, яке не викликає нагрівання робочого простору і персоналу.
 6. Дають можливість побачити будь-які глибинні тіні при проведенні оперативних втручань.
 7. Дозволяють легко міняти спрямованість променя, фіксувати пристрій в потрібному положенні.
 8. Гарантують безперебійну роботу при виході з ладу основної лампи завдяки встановленою резервної.
 9. Мають просту систему заміни ламп.
 10. Дозволяють дезінфікувати, проводити санітарно-гігієнічну обробку.

Особливою популярністю користуються світлодіодні операційні лампи, так як вони:

 • високотехнологічні;
 • надійні;
 • не містять ртуті в складі;
 • відрізняються низьким енергоспоживанням;
 • безпечні;
 • вигідні за вартістю.

Приклад моделі:

Двокупольна безтіньова операційна галогенова лампа BERCHTOLD Chromophare D650 Plus (Німеччина) - при кольоровій температурі 4500К надає максимальне освітлення 130000 лк. Діаметр світлового поля становить 15 - 28 см, глибина висвітлення - 120 см. Забезпечена двома стерилізуючимися ручками.

Операційні лампи ціна
Операційні лампи купити

Провідіан Медікал - медичні освітлювальні прилади провідних брендів

Брендове обладнання дуже важливо для роботи хірургів, так як якісне світло, відмінність кольорів життєво необхідні в операційній. Інтернет-магазин має в своєму розпорядженні різними моделями компаній - лідерів галузі, виробничі потужності яких зосереджені в Німеччині, Японії, США, Великобританії. Продукція відрізняється надійністю, безпекою, довговічністю. На сайті ви легко вибираєте підходящий варіант сертифікованого товару за конкурентною ціною, онлайн покупки дозволяють економити бюджет.

Фільтри
Очистити усе
Наявність
Знайдена 2 позиція
Категорії