Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Апарати УЗД серця

Знайдена 0 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування

Згідно обраним Вами параметрами товарів не знайдено

Відгуки
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Як вибрати апарат УЗД серця?

В останні роки технології ультразвукової діагностики постійно удосконалюються, дозволяючи лікарям поставити точний діагноз і скласти покроковий план лікування за підсумками обстеження. Сам процес і результати лікування залежать від точного діагностування і визначення причини захворювання. Ще один важливий момент, коли потрібно використовувати УЗД-сканери - під час обстеження або біля ліжка хворого.

Сьогодні УЗД-апарати широко використовуються практично у всіх медичних установах незалежно від специфіки. При цьому велике значення має апарат УЗД серця, оскільки цей орган є головним в організмі і вимагає належної уваги і турботи. Використання якісної апаратури сприяє детального обстеження будівлі серця і його складових, дозволяє виявити патології та захворювання на ранніх стадіях.

Сучасні апарати для УЗД серця

Кардіологічний узд апарат - це сучасне обладнання, яке за допомогою ультразвуку візуалізує анатомію і фізіологію серця в реальному часі. При цьому пацієнт не буде відчувати дискомфорту або болю, що дозволяє зробити оцінку стану серцево-судинної системи у дітей. Зокрема, сканери допоможуть діагностувати:

 • гіпертрофію або атрофію стінок серця;
 • ритмічність скорочення серцевих м'язів;
 • ішемічну хворобу серця;
 • порок серця (у дітей);
 • серцеву недостатність на ранніх етапах;
 • стан перенесеного інфаркту міокарда;
 • захворювання клапанів і інших анатомічних структур серця.

За особливостями механізму розрізняють стаціонарні і портативні апарати для УЗД серця. Перші - це універсальні високотехнологічні установки, які об'єднують в собі сучасні технічні нововведення і комп'ютерні алгоритми, які б збільшення роздільної здатності. Портативні апарати - це легкі, ергономічні, зручні у використанні, але при цьому менш продуктивні. Їх невелика вага дозволяє користуватися вдома у пацієнта або в каретах швидкої допомоги.

Як вибрати УЗД апарат для кардіології?

Сьогодні на ринку медобладнання представлений величезний вибір моделей, торгових марок і виробників, які пропонують різні ціни на апарати УЗД серця, а також прилади різнопланової комплектації. Медтехніка підбирається відповідно до типу діяльності і потреби установи. Перед вибором врахуйте наступні моменти:

 • комплектація установки (портативний або стаціонарний);
 • нове або колишнього вживання;
 • діагональ і дозвіл монітора, від якого залежить якість зображення, що виводиться на екран;
 • число роз'ємів для датчиків, що підключаються одночасно;
 • глибину сканування (ультразвукова діагностика в кардіології проводиться на глибині до 22-24 см при частоті від 1,7 до 5,0 МГц);
 • бажане число датчиків (для стандартного дослідження вистачить 2-3 датчика, для спеціалізованого - 5-6шт.);
 • можливість доукомплектувати додатковими датчиками;
 • наявність сертифіката і гарантії обслуговування.

Візуалізація і якість процесу обстеження визначається функціоналом ультразвукових апаратів. Покращені технічні особливості, великий спектр опцій і режимів істотно поліпшують можливості ультразвукової діагностики, що дозволяє встановити найбільш точний діагноз і підвищити ефективність лікування.

Які можна купити кардіологічні УЗД апарати в «Providian»?

Компанія «Провідіан Медікал» пропонує обладнання як для вузькоспеціалізованих клінік, кабінетів, так і для медзакладів широкого профілю. У каталозі можна підібрати стаціонарні і портативні апарати експертного і преміального класу різної модифікації. Кардіологічні установки для проведення обстеження представлені світовими виробниками - Toshiba, Philips і Siemens.

В асортименті нові та відновлені апарати високої якості. Оновлені пристрої мало чим відрізняються якістю і результативністю, а ціна апарату УЗД серця в рази нижче, що значно знизить витрати на облаштування кабінету кардіології. Крім того, всі сканери мають офіційну гарантію та післягарантійне технічну підтримку.

Апарати УЗД серця ціна
Апарати УЗД серця купити

Почему стоит приобрести аппарат узи сердца в «Providian»?

Интернет-магазин «Провидиан Медикал» специализируется на поставке, реализации и обслуживанию оборудования исключительно проверенных и надежных производителей из Японии, Нидерландов и Германии. В ассортименте каждая позиция дополнена фото и техническим описанием, указана цена. Дорогостоящие аппараты УЗИ сердца можно приобрести в рассрочку. Осуществляем своевременную доставку по всей территории Украины.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 0 позиція
Категорії