Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Датчики УЗД серця

Знайдена 1 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
2% на ЗСУ Датчик УЗД Acuson 4V1 кардіо
Під замовлення
Датчик УЗД Acuson 4V1 кардіо
від 14554 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Датчик УЗД серця - ефективна діагностика

Ці пристрої є найважливішими вузловими елементами конструкції апаратів УЗД. Точність діагностики залежить від якості як спеціалізованих, так і універсальних індикаторів. У кардіології найбільш затребувані секторні датчики для УЗД серця з робочою частотою від 1,5 до 5 МГц, в тому числі, фазовані. Дані індикатори надають можливість великий візуалізації в глибину на вузькому секторі. Для кардіологічних обстежень це самий підходящий варіант, завдяки технічним можливостям можна заглянути за ребра, змінювати кут променя в сканируемой площині. Для обстеження зсередини підходить. Аналогічно методикам введення в судини і важкодоступні порожнини в серце вводять і катетерного прилад категорії мікродатчиків.

Який пристрій вибрати?

Додаються до конкретної моделі індикатори визначають ефективність сфери використання. Якщо мова йде не тільки про кардіологічних дослідженнях, то найкраще віддати перевагу універсальної моделі.

Наприклад, датчик:

  • GE 3S фазований секторний - крім досліджень серця підходить і для транскраніальних, і для судин, плевральної порожнини, малих органів, застосовується в урології, педіатрії та ін.

З огляду на те, що вартість апарату УЗД багато в чому визначається ціною комплектуючих, важливо знати такий аспект: індикатор для дітей недостатньо потужний для дорослих, а орієнтований на обстеження дорослих - не підходить для дитини.

Кардіологічні датчики УЗД можна придбати і окремим порядком. Передбачена заміна вийшов з ладу приладу аналогічним, тобто таким, який був в початковій комплектації. Інші варіанти - проконсультуватися з фахівцями або орієнтуватися на рекомендації перевіреного виробника.

Приклад кардіологічного спеціалізованого індикатора:

  • Acuson 4V1 кардіо - завдяки якісному виконанню і прийнятною ціною затребуваний клініками, ефективно допомагає проводити кваліфіковані обстеження пацієнтів з визначенням чітких діагнозів.

Для того, щоб вибір був максимально ефективним, а покупка - вигідною, краще придбати прилади відомих брендів, таких як:

  • Siemens (Acuson) - пристрої відрізняються простотою експлуатації, зручним ергономічним дизайном і доступною ціною. За допомогою фірмових датчиків дослідження великого потоку пацієнтів здійснюються максимально ефективно.
  • General Electric – корпорація зі світовим ім'ям, яка випускає висококласну медичну техніку. Виробничий процес передбачає впровадження інновацій, революційних наукових досягнень.
Датчики УЗД серця ціна
Датчики УЗД серця купити

Провідіан Медікал: всебічно вигідні придбання

З метою раціонального підходу до обладнання клініки сучасною технікою, забезпечення безпечного і результативного ультразвукового сканування вигідно робити онлайн покупки в інтернет-магазині. Каталог має датчиками УЗД серця відомих брендів в необхідному асортименті і за прийнятною ціною. Покупки медтехніки на сайті сприяють дбайливому підходу до витрачання коштів.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 1 позиція
Категорії