Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Публічний договір (Договір публічної оферти)

Наведений нижче текст є офіційною публічною пропозицією, (відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України) укласти Публічний договір купівлі-продажу Товарів, розміщених на сайті providmedical.com.ua (далі по тексту - Договір).

Покупець приймає (акцептує) умови цієї пропозиції (оферти) в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку "Зробити замовлення" на Сайті providmedical.com.ua що означає підтвердження Покупця про ознайомлення з текстом цього Договору та згоду з його умовами. Наявність будь-яких заперечень Покупця про надання, таким чином, своєї згоди звільняє продавця від будь-якої відповідальності за невиконання умов цієї пропозиції і надає продавцеві право скасувати замовлення в односторонньому порядку. Перед здійсненням покупки Товарів на сайті providmedical.com.ua уважно прочитайте цю Оферту.

1. Визначення понять

1.1. Продавець - ТОВ «Провідіан Медікал». Адреса: Україна, м Київ, вул. Машинобудівна, 42. Товари якого розміщені на сайті providmedical.com.ua.

1.2. Покупець - будь-яка фізична / юридична особа, яка прийняла в повному обсязі і без винятків умови даного Договору в установленому Договором порядку.

1.3. Сторони - Продавець і Покупець.

1.4. Сайт - сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера та програмних модулів, об'єднаних системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою: providmedical.com.ua і призначений для надання інформації та оформлення замовлення Покупця на підставі цього Договору.

1.5. Товар - опублікований на сайті providmedical.com.ua перелік товарів, по яким вказується ціна, назва, опис. Також товар може супроводжуватися його зображенням.

1.6. Представник Покупця - фізична особа, яка пред'явить роздрукований замовлення або інший документ, що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу з Покупцем.

1.7. Перевізник - юридична або фізична особа-підприємець, яка прийняла на себе за Договором зобов'язання з доставки Товару до пункту призначення, вказаного Покупцем.

2. Предмет договору

2.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, передати у власність товар Покупцю, а Покупець зобов'язується прийняти товар і оплатити його вартість.

2.2. Покупець гарантує Продавцю, що володіє необхідною дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання та виконання Договору відповідно до його умов.

3. Порядок оформлення замовлень, ціноутворення, обмін

3.1. Покупець може оформити замовлення самостійно, шляхом натискання кнопки "Зробити замовлення" або за телефоном, вказаним в розділі "Контакти". Після оформлення замовлення Покупцеві буде направлено повідомлення про підтвердження замовлення, на зазначені при оформленні замовлення контакти, і наявності товару або про передбачувану дату надходження товару в разі його відсутності.

3.2. У разі відсутності товару, вказаного на Сайті, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, не залежних від Продавця, вказаний замовлення анулюється повністю або частково, а Покупець інформується шляхом направлення йому повідомлення.

3.3. При оформленні замовлення на Сайті Покупець зобов'язаний надати про себе наступну інформацію:

3.3.1. Ім'я, прізвище.

3.3.2. Адреса електронної пошти.

3.3.3. Адрес доставки товара.

3.3.4. контактний номер телефону.

3.3.5. Другую необходимую информацию.

3.4. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої при оформленні замовлення інформації. У разі наявності помилок і/або надання неповних даних Продавець повністю звільняється від відповідальності за неналежне виконання замовлення.

3.5. Після оформлення замовлення представник Продавця відправляє повідомлення на контактний e-mail Покупця з підтвердженням прийняття замовлення. Отримання e-mail-повідомлення Покупцем є підтвердженням прийняття замовлення. Надалі представник Продавця може зв'язатися з Покупцем (по телефону або через електронну пошту) для уточнення інформації про умови замовлення та доставки.

3.6. Ціна Товару на сторінках Сайту вказується в гривнях за одиницю товару і є інформаційною.

3.7. Зазначена на Сайті ціна Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. Ціна на замовлений Товар не може бути змінена після підтвердження прийняття замовлення в порядку, передбаченому пунктом 3.5. справжньої угоди.

3.8. Оплата за Товар здійснюється за безготівковим розрахунком на поточний рахунок.

3.9. Покупець погоджується з тим, що придбаний ним Товар не підлягає обміну і поверненню в наступних випадках:

3.9.1. З моменту покупки Товару пройшло більше 14 календарних днів.

3.9.2. З моменту придбання Товару не минуло 14 календарних днів, але товар був у вживанні, порушена цілісність упаковки і / або комплектність, відсутні пломби, ярлики, бирки, цінник і т.д., порушений товарний вигляд, споживчі властивості, не збережено документ, виданий покупцеві разом з проданим товаром.

3.9.3. Товар міститься в переліку товарів, які поверненню та обміну не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (у чинній редакції).

3.10. Приймаючи умови цього Договору Покупець підтверджує свою обізнаність у тому, що обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки , ярлики, заводське маркування та Покупець має оригінал документа, що підтверджує факт покупки відповідного Товару. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за Продавцем право відмовити Покупцеві в обмін або повернення товару.

4. Доставка товарів

4.1. Порядок і умови доставки замовлених Товарів узгоджуються Покупцем з Продавцем або представником Продавця.

4.2. Доставка Товару, який був замовлений і куплений у Продавця, здійснюється Продавцем або третьою особою (Перевізником). При здійсненні доставки Товару, Товар передається безпосередньо Покупцеві або представнику Покупця.

4.3. Для виконання зобов'язань за цим Договором Продавець має право залучати третіх осіб (юридичних і / або фізичних осіб-підприємців) за договором комісії, перевезення і т.д.

4.4. Вартість доставки Товарів в рамках кожного замовлення розраховується виходячи з ваги всіх замовлених Товарів, адреси доставки, тарифів на доставку і оплачується Покупцем.

4.5. Перехід ризиків і права власності на Товар від Продавця до Покупця відбувається в момент прийому-передачі Товару.

5. Відповідальність сторін

5.1. Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

5.2. Продавець не несе відповідальність за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання ним Товару, замовленого на Сайті.

5.3. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором на час дії обставин непереборної сили.

5.4. Всі суперечки, що виникають при виконанні Сторонами зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, Сторони мають право звернутися за захистом своїх прав та інтересів в судовому порядку.

6. Політика конфіденційності та персональні дані

6.1. Дані, що надаються Покупцем, є конфіденційними. Продавець використовує інформацію про Покупця з метою виконання Замовлень Покупця.

6.2. Під Даними розуміється будь-яка інформація, що відноситься прямо або побічно до певного Покупцеві. Це може бути: ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону, регіон проживання, ip-адреса, дані про використовувані Покупцем пристроях (комп'ютер, тип браузера, операційна система мобільного пристрою), повідомлення (інформація, яка міститься в листуванні між Покупцем і продавцем), інша комунікаційна інформація, яка за бажанням Покупця, надається їм за допомогою реєстраційної форми, або інформація, отримана при усній комунікації Покупця і продавця.

6.3. Розпорядником Даних є Продавець - ТОВ «Провідіан Медікал». Адреса: Україна, м Київ, вул. Машинобудівна, 42.

6.4. Під обробкою Даних розуміється будь-яка дія з Даними в тому числі, але не обмежуючись: доступ, надання, поширення, збирання, систематизація, зберігання, накопичення, запис, передача, блокування, видалення, уточнення, оновлення та / або зміна, знеособлення і інші способи використання Даних Продавцем.

6.5. Заповнюючи реєстраційну форму на Сайті, Покупець добровільно дає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Продавцем з подальшою метою: дані, які надає Покупець, будуть використовуватися для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про замовленні, відправки телекомунікаційними засобами зв'язку (по електронній пошті , мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції або будь-який інший інформації про діяльність Сайту, в інших комерційних цілях.

6.6. Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний номер, якщо це необхідно для виконання замовлення Покупця. Продавець має право здійснювати запис телефонних дзвінків з Покупцем з метою поліпшення якості обслуговування останнього, на що Покупець надає свою безумовну згоду.

6.7. Користувач не має права використовувати Сайт, якщо він не згоден з умовами цього Договору, в тому числі з умовами політики конфіденційності.

6.8. Продавець також може обробляти Дані за допомогою наступних технологій:

6.8.1. файли Cookies (куки - невеликий фрагмент даних, які пересилаються на комп'ютер користувача при переході на веб-сторінку і / або при перегляді рекламного модуля на веб-сторінці і зберігаються на комп'ютері користувача і / або в його мобільному пристрої);

6.8.2. пікселі (pixels - цифрові зображення, елемент матриці дисплеїв, які формують зображення), що дозволяють відстежити, як часто Покупець використовує веб-сторінку з метою визначення браузера Покупця і надання сервісів, наприклад зберігання Даних в кошику між відвідинами; а також з метою усунення помилок роботи Сайту, ініційованих Покупцем.

6.9. Продавець при обробці Даних застосовує всі необхідні технічні, організаційні, правові заходи для захисту Даних від неправомірного і / або несанкціонованого доступу до таких Даним, в тому числі зміни, видалення, надання, поширення, а також інших неправомірних дій.

7. Термін дії договору

7.1. Договір починає діяти з моменту прийняття Покупцем умов цієї пропозиції (оферти) шляхом натискання на кнопку "Зробити замовлення" на Сайті.

7.2. Договір діє до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за цим Договором.

7.3. Сторони можуть достроково розірвати цей Договір за взаємною згодою відповідно до чинного законодавства.

8. Інші умови

8.1. Продавець має право в односторонньому порядку змінювати умови даного Договору без попереднього повідомлення про це Покупця. Нова редакція Договору вступає в силу з моменту опублікування її на Сайті. У разі, якщо Покупець не згоден зі змінами, він зобов'язується негайно припинити будь-яка взаємодія з Сайтом.

8.2. Всі інформаційні матеріали, надані на Сайті, носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передати інформацію про властивості і характеристики Товару, включаючи колір, розмір, форму та інше. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей, характеристик Товару та іншого, Покупець має можливість перед оформленням замовлення звернутися до Продавця за телефонами, вказаними на Сайті, для з'ясування повної інформації про товар.