Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Автоклави медичні

Знайдена 1 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
2% на ЗСУ Автоклав Eschmann Little Sister SES 3000B
В наявності
Автоклав Eschmann Little Sister SES 3000B
від 57635 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Автоклав медичний

Для обробки інструментів паром при температурі вище 100 градусів призначається медичний автоклав. Завдяки особливому принципу дії забезпечується висока ефективність. Основний елемент конструкції - стерилізаційна камера, яка оснащена клапаном для виходу повітря. Тиск контролюється манометром. Якщо досягається граничне значення, спрацьовує запобіжний клапан. Для контролю температури під час автоклавування передбачений термометр.

Паровий автоклав, який пропонує придбати компанія «Провідіан Медікал», підходить для обробки різного інструментарію:

 • з гладкою поверхнею;
 • з пористою структурою;
 • текстильного перев'язувального матеріалу;
 • виробів в упаковці або без неї.

Обладнання розраховане на постійну активну експлуатацію в приватній практиці і державних лікарнях. Медичний автоклав для стерилізації підходить для стоматологічного, ендоскопічного, хірургічного інструментарію. Пристрій класу В дозволяє проводити обробку інструментів зі складною конструкцією, наконечників з каналами і гнучких, і жорстких ендоскопів.

Моделі, функції, плюси автоклаву парового

Німецький виробник Melag займається виробництвом виключно стерилізаційного обладнання. Використовує інноваційні технологічні рішення. Модель Vacuklav 30-B відноситься до класу В.

Для оперативного виконання маніпуляцій використовуються програми, які дозволяють проводити стерилізацію інструментарію в часовому проміжку від 11 до 17 хвилин. Камера відрізняється діаметром 25 см, глибиною 36 см. Паровий стерилізатор автоклав має такі особливості:

 • можна провести монтаж в будь-якому зручному місці;
 • вода знаходиться у вбудованому резервуарі;
 • для повітряного охолодження передбачена спеціальна система;
 • є вакуумна помпа мембранного типу;
 • передбачена система придушення шуму.

Для обробки інструментарію при температурі водяної пари 134-137 ° С призначається модель від англійського виробника Eschmann Little Sister SES 3000B. Управління параметрами відбувається за допомогою сенсорного екрану. Паровий медичний автоклав автоматично підбирає режим функціонування в залежності від кількості завантаженого інструменту. Стерилізація відбувається з використанням дистильованої води, яка знаходиться в резервуарі 3,8 л. Стерилізація порожньої камери відбувається за 30 хвилин, повністю завантаженої за 50 хвилин. Тривалість сушіння становить 18 хвилин.

Купити паровий автоклав Statim 5000 від SciCan варто для обробки громіздких інструментів у великих партіях. Дана модель відрізняється такими характеристиками:

 • відноситься до касетного типу;
 • об'єм становить 5.1 літра;
 • параметри 38х18х8 см;
 • ємності резервуара 4 л досить для 25 циклів;
 • вага пристрою 33 кг.

Під час обробки інструмент не окислюється, що дозволяє мінімізувати пошкодження дорогих виробів. Також купити медичний автоклав варто завдяки касеті, яка одночасно є стерильним лотком для інструменту, камерою для стерилізації та контейнером, який дозволяє зберігати і транспортувати вироби.

Повну стерилізацію можна провести за 6 хвилин. У такому режимі передбачена температура обробки 135 градусів. Є ще 5 варіантів роботи з різною тривалістю циклу. Вибір режимів дозволяє підібрати оптимальний варіант в залежності матеріалу інструменту: метал пластик. Автоклавування можна проводити в закритому чи відкритому вигляді. Даний метод дозволяє провести обробку інструментарію максимально швидко в будь-яких умовах

Чому варто купити обладнання в компанії «Провідіан Медікал»?

Основною причиною придбання в інтернет-магазині компанії парового автоклаву є ціна. Для постійних клієнтів, які купують повний комплекс обладнання для кабінету, надаються знижки. Є можливість оформити розстрочку платежів. Компанія надає й інші переваги:

 1. Доставка за 2-7 днів, адже все обладнання є на власному складі.
 2. Консультація фахівця з усіх питань: вибір, функціонал, експлуатація.
 3. Офіційна гарантія від виробника на автоклав медичний, післягарантійне обслуговування.
 4. Оформлення замовлення за 10 хвилин і відправка в день оплати.
Автоклави медичні ціна
Автоклави медичні фото

Устаткування світових виробників - це безпека, ефективність і швидкість обробки без втрати якості.

Фільтри
Очистити усе
Наявність
Знайдена 1 позиція
Категорії