Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Про нас

Завжди раді поспілкуватися з Вами в месенджерах, здзвонитися і дати консультацію по телефону або просто побалакати під чашечку смачної кави у нас в офісі

Компанія Провідіан Медікал з'явилася на ринку медичного обладнання в 2017 році. Завдяки кваліфікованій роботі нашої команди і активного вивчення потреб ринку компанія зайняла лідируюче місце в постачаннях відновленого медичного обладнання в Україну.

Наш успіх заснований на тонкому розумінні індивідуальних потреб кожного нашого клієнта і пошуку ситуаційно необхідного медичного обладнання. На складі компанії знаходиться різноманітне обладнання для медичних установ, яке можна особисто оглянути і перевірити. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко дати зворотний зв'язок замовнику і доставити товар в найкоротші терміни.

Асортимент компанії - багатопрофільний. У каталозі товарів Провідіан Медікал Ви знайдете: апарати УЗД, ендоскопічне обладнання, операційні столи та лампи, електрохірургічні апарати, наркозо-дихальне обладнання, монітори пацієнта і дефібрилятори, інсуфлятори і помпи, інструментарій та багато іншого.

Ніша вторинного медичного обладнання потребує хорошої репутації і позитивних рекомендацій. Провідіан завоював довіру на ринку і може гарантувати ефективну роботу кожного свого апарату та інструменту. Ми пропонуємо тільки перевірені апарати відомих марок: в ультразвуковій діагностиці це Toshiba, GE, Siemens, Philips; в ендоскопії – Karl Storz, Stryker, Smith&Nephew, Conmed, R.Wolf, Olympus, Pentax, Fujinon; в електрохірургічному обладнанні – Erbe, Ethicon, Ellman, Aesculap, Conmed, в операційному обладнанні – Maquet, Trumpf, Schmitz; в обладнанні для реанімації – Datex-Ohmeda, Drager, GE, Philips.

Крім поставок медичного обладнання компанія пропонує клієнтам сервісну підтримку, гарантійне і післягарантійне обслуговування нашого обладнання. Інженери компанії є висококваліфікованими фахівцями в своїй сфері і кожен наш клієнт може мати абсолютну впевненість у довгій, справній службі наших апаратів.

Висока професійна відповідальність - це слоган роботи компанії Провідіан. Ми віддані своїй справі і турботі про здоров'я наших громадян.

Провідіан Медікал — поставляємо медичне обладнання для захисту здоров'я кожного
Контакти

вул. Василя Верховинця, 10, нежитлове приміщення 432,

Київ, 03148, Україна

Email: providianmed@gmail.com

+380638606753 / +380668358722

Час роботи

Пн-Пт 09:00 - 18:00

Сб 10:00 - 15:00

Нд - вихідний

Заявки на сайті приймаються 24/7

Соцмережі
Консультація
Якщо Вам потрібно підібрати медичне обладнання або потрібен ремонт, залишайте заявку і ми допоможемо