Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Кардіостимулятори

Знайдена 1 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
2% на ЗСУ Зовнішній двокамерний кардіостимулятор Medtronic 5388
В наявності
Зовнішній двокамерний кардіостимулятор Medtronic 5388
від 20376 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Кардіостимулятори

Для формування правильного серцевого синусового ритму у пацієнтів призначаються кардіостимулятори. Для тимчасового регулювання використовуються зовнішні моделі. Вони контролюють і регулюють стан пацієнта за допомогою електродів. Тимчасові моделі відрізняються простотою експлуатації. Їх легко налаштувати на потрібний режим роботи в залежності від стану конкретного пацієнта. Всі конструкційні елементи виконані бездоганно з ударостійкого пластику, завдяки чому обладнання працює без збоїв мінімум 10 років і дозволяє проводити терапію сотням пацієнтів.

Купити кардіостимулятор необхідно для нормалізації стану пацієнтів при таких патологіях:

 • брадикардія, яка характеризується зниженням кількості серцевих скорочень;
 • виникнення індивідуального ритму скорочень у передсердь і шлуночків;
 • важкий ступінь серцевої недостатності;
 • порушення скорочувальної діяльності серцевого м'яза - кардіоміопатія.

Обладнання підходить для оснащення кардіологічного центру, відділення інтенсивної терапії. Одним з головних переваг приладу із «Провідіан Медікал» - ціна кардіостимулятора.

Пропоноване обладнання призначається для зовнішньої кардіостимуляції з використанням двох пластин, через які проходь розряд. Завдяки високій якості обладнання забезпечується безпека для пацієнта і мінімізується дискомфорт.

Функції, особливості та переваги кардіостимуляторів

Для постійної експлуатації підходить модель 5388 від ірландського бренду Medtronic. Це пристрій зовнішнього типу, який йде в комплекті з усіма необхідними пристосуваннями. При цьому і вартість кардіостимулятора доступна.

Пристрій відрізняється простим керуванням. Включити режим кардіостимуляції можна натисненням всього однієї кнопки. Просте регулювання дозволяє організувати ефективну стимуляцію в екстрених ситуаціях. Для відображення даних передбачений ЖК дисплей, який відрізняється опцією післясвітіння. При двокамерній симуляції параметри змінюються автоматично.

Складно знайти пристрій з більш широкими терапевтичними можливостями. Ціна кардіостимулятора в Україні в «Провідіан Медікал» знижена завдяки прямій співпраці з виробником. Модель відрізняється такими особливостями:

 • пристрій з базовою частотою 30 - 200 в хв;
 • вихідна потужність шлуночкового стимулу до 25 mA може встановлюватися, якщо у пацієнта високий поріг чутливості;
 • управління передсердними тахіаритміями відбувається за допомогою високочастотної стимуляції до 800 в хв;
 • для функціонування передбачено декілька режимів роботи: DDD, DDI, DVI, DOO, VVI, VOO, AAI, AOO;
 • робота після вилучення батареї триває 15 секунд.

Електрод - один з основних елементів, за рахунок якого працює прилад. І його вартість у кілька разів нижче, ніж ціна кардіостимулятора серця. Для підключення до двокамерного пристрою можна використовувати наступні моделі:

 • Medtronic Atrium 5433V;
 • Ventricle 5433V.

Пристрої відрізняються наявністю утоплених або неізольованих штирів, які забезпечують безпеку під час виконання процедур. Підходять для багаторазового використання. Поставляються нестерильними. Перед початком процедур необхідно провести стерилізацію парою. Підходять для автоклавування.

Є два види електродів. Для передсердь передбачений один тип. Він позначається синім кольором. Другий тип білого кольору для шлуночків. Обидва варіанти мають спеціальні сполучні елементи для підключення. Ціна обох типів однакова, доступна в «Провідіан Медікал», як і вартість кардіостимулятора серця.

Плюси покупки в компанії «Провідіан Медікал»

Всіх клієнтів перед покупкою цікавить, скільки коштує, яка ціна кардіостимулятора. У «Провідіан Медікал» вона максимально доступна завдяки прямим поставкам від виробника без посередників. Можна вибрати оснащення в залежності від сформованого бюджету. Крім цього, компанія надає своїм клієнтам наступні переваги:

 1. Оперативна доставка протягом декількох днів, завдяки наявності обладнання на власному складі.
 2. Якщо не вдається самостійно вибрати пристрої та оформити замовлення, можна звернутися до консультантів.
 3. Завдяки зручному інтерфейсу оформлення заявки і оплата займає не більше 10 хвилин.
 4. Надається офіційна гарантія на всі пристрої, можна оформити післягарантійне обслуговування.
Кардіостимулятори ціна
Кардіостимулятори купити

На сайті можна дізнатися ціну і скільки коштує кардіостимулятор серця? Доступна вартість, бездоганна якість і безпека - три головні переваги кардіологічного обладнання від «Провідіан Медікал».

Фільтри
Очистити усе
Наявність
Знайдена 1 позиція
Категорії