Провідіан працює та відвантажує обладнання
Адреса

вул. Василя Верховинця, 10, нежитлове приміщення 432,
Київ, 03148, Україна

Соцмережі
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Крісло для гемодіалізу

Знайдена 0 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування

Згідно обраним Вами параметрами товарів не знайдено

Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Крісло для діалізу - комфорт для хворих, зручність для медиків

Для пацієнта, який піддається різним процедурам - будь то вливання, забір, обмін із застосуванням того чи іншого судинного доступу і т.д., передбачена різноманітна медична меблі. Крісло для діалізу має специфічні особливості, з метою правильної і ефективної організації лікувальної допомоги до нього пред'являються особливі, підвищені вимоги. Воно використовується в різних медичних установах, в відділеннях гемодіалізу, маніпуляційних кабінетах і ін.

Яким вимогам має відповідати діалізне крісло?

Воно застосовується не тільки для діалізу, а й для:

 • тривалих інфузій при хіміотерапії хворих на онкологію;
 • перебування на еферентних лікувальних процедурах;
 • реанімації;
 • заходах, які передбачають перебування пацієнта в лежачому положенні лежачи під крапельницею протягом тривалого часу і т.д.

До такого крісла пред'являються особливі вимоги, воно повинно поєднувати в собі властивості як крісла, так і ліжка, передбачати в конструкції:

 • м'який, миючийся матрац;
 • зручні підлокітники, що фіксують руки в горизонтальному положенні, безпечному навіть при значних змінах положення тіла.

9 головних особливостей виробів

Донорське крісло завдяки оригінальним інженерним рішенням відрізняється від інших різновидів медобладнання тим, що:

 1. Сконструйовано таким чином, що розташування донора при проведенні процедури забору крові в ньому максимально комфортно і зручно, а також, забезпечені оптимальні умови для судинного доступу і контроль над основними гемодинамічними показниками.
 2. Це найкращий варіант, якщо мова йде про тривалі процедури, при яких пацієнт знаходиться або в сидячому, або в напівлежачому положенні.
 3. Відповідає нормам при проведенні гемодіалізу, інших методах екстракорпоральної очистки крові, переливання крові, а також, при трансплантації стовбурових клітин крові.
 4. Спрощений варіант використовується для комфорту пацієнта після різних фізіотерапевтичних процедурах в санаторіях та інших лікувально-профілактичних установах.
 5. Спеціально укомплектоване, застосовується в амбулаторних умовах для проведення малоінвазивних хірургічних втручань.
 6. Відрізняється практичністю, надійністю, але при цьому простотою в використанні, має всі необхідні налаштування.
 7. Функціонал і дизайн продумані, максимально поєднуються, це дає комфорт, безпеку пацієнта і зручність медичним працівникам.
 8. Пристосоване для швидких, щоденних санітарних обробок, враховуючи компактність поверхні, безшовну оббивку, відсутність важкодоступних місць.
 9. За допомогою додаткових аксесуарів моделі трансформуються в крісла для хірургії.
Крісло для гемодіалізу ціна
Крісло для гемодіалізу купити

Провідіан Медікал - медичне обладнання надійних брендів

Інтернет-магазин пропонує різноманітні моделі функціональних, добротних виробів перевірених виробників за прийнятною ціною. Завдяки продуманим конструкціям пацієнти різної статури і ваги комфортно розміщуються в кріслах, а після процедури самостійно залишають їх. У каталозі ви знаходите підходящий варіант, який завжди є в наявності.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 0 позиція
Категорії