Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Прилади для УЗД малого таза

Знайдена 0 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування

Згідно обраним Вами параметрами товарів не знайдено

Відгуки
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Прилад для УЗД малого таза

Обстеження організму пацієнтів проводиться з використанням приладу для УЗД малого таза. Пристрій зроблено на основі високопродуктивного персонального комп'ютера, який оснащений датчиками і має спеціальне програмне забезпечення для вирішення поставлених завдань. Обладнання цього типу використовується для роботи в жіночих консультаціях, пологових будинках, гінекологічних центрах, кабінетах приватних фахівців і державних медустановах.

Завдяки оснащенню спеціальними датчиками апарат для УЗД малого таза підходить для різних видів обстежень:

 1. Голови і шиї.
 2. Головного мозку.
 3. Верхніх кінцівок.
 4. Нижніх кінцівок.
 5. Ниркових артерій.
 6. Черевної порожнини.

Крім того Допплекс діагностика при вагітності допомагає вивчити інтенсивність і швидкість течії крові в судинах матки, пуповини і плода. Апарат дозволяє провести медичне обстеження стану підключичної, сонної і хребетної артерій, визначити ризик виникнення захворювання, досить детально вивчити характеристики потоку крові по всьому організму, діагностувати ранні етапи розвитку захворювань і пояснювати їх причину.

Використання апарату ультразвукової діагностики має ряд переваг, серед яких:

 • трансабдомінального УЗД через черевну порожнину;
 • трансвагинального дослідження жіночих статевих органів: матки, маткових труб і яєчників;
 • трансректального УЗД кишечника і простати через введення датчика в пряму кишку.

Компанія «Провідіан Медікал» пропонує придбати обладнання, яке відрізняється ергономічністю, високою ефективністю, безболісністю процедур, високою швидкістю і якістю візуалізації.

Функціональні апарати для УЗД малого таза

Для оснащення кабінету УЗД можна використовувати багатофункціональне обладнання світових брендів:

 • Siemens – Німеччина;
 • Toshiba – Японія;
 • Philips, GE, Verathon – США.

Прилад для УЗД малого таза Antares ACUSON Premium Edition від виробника Siemens підходить для дослідження пацієнтів з будь-яким ультразвуковим фоном. Чітка картинка забезпечується технологією широкосмугового многочастотной візуалізації Hanafy Lens. Якість сканування покращено кристалічною решіткою датчиків Multi-D.

УЗД сканер сечового міхура BladderScan BVI3000 від виробника Verathon точно визначає урологічні проблеми і дозволяє неінвазивної провести вимірювання об'єму сечового міхура і залишкової сечі. Прилад для УЗД малого таза запобігає непотрібне використання катетера і всіх неприємних явищ, пов'язаних з цим процесом.

Пристрої виробників Toshiba, Philips, GE додатково комплектуються конвексними датчиками, які відрізняються частотою 2-7,5, сканують глибоко розташовані органи, в тому числі і сечостатеву систему, черевну порожнину.

Прилади для УЗД малого таза ціна
Прилади для УЗД малого таза купити

6 причин замовити обладнання в компанії «Провідіан Медікал»

Якщо є необхідність в якісному оснащенні медичних установ, варто звернутися в компанію «Провідіан Медікал». В каталозі пристрої провідних світових виробників, які строго контролюють якість і використовують інноваційні технологічні рішення. Звертаючись до компанії, ви отримуєте:

 1. Гарантію на кожен апарат для УЗД малого таза від 6 місяців.
 2. Обслуговування обладнання на протязі всього експлуатаційного ресурсу.
 3. Професійну консультацію для вирішення будь-якого питання.
 4. Підбір обладнання під конкретні завдання медустанови.
 5. Конкурентну ціну під ваш бюджет.
 6. Можливість оформлення розстрочки платежів.

Багатофункціональний апарат для УЗД малого таза забезпечить пацієнтам комфортне обстеження, а лікарям швидку і точну постановку діагнозу.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 0 позиція
Категорії