Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Відеоендоскопи

Знайдена 1 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
2% на ЗСУ Артроскоп Stryker Ideal Eyes 4мм, 30 градусів 502-704-030
В наявності
Артроскоп Stryker Ideal Eyes 4мм, 30 градусів 502-704-030
від 29109 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Де купити якісні відеоендоскопи?

Відеоендоскопи є одними з найважливіших приладів в сучасній діагностичній практиці. З їх допомогою лікарям вдається виявити патологічні утворення і захворювання на ранніх стадіях, а також провести малоінвазивні хірургічні операції.

Відеоендоскоп знімає на камеру зображення досліджуваного органу і в обробленому вигляді виводить його на монітор. Завдяки високій точності і якості відображуваного на екрані відео, фахівцям вдається більш точно поставити діагноз і провести терапевтичне втручання в порожнистих органах.

У яких сферах використовуються відеоендоскопи?

Відеоендоскопи широко використовуються в найрізноманітніших областях лікарської практики. Конструктивно такий прилад складається з гнучкої (жорсткої) трубки, яка вводиться через природні отвори в організмі. Також є рукоятка з елементами управління і спеціальний коннектор, через який здійснюється підключення приладу до видеопроцессору.

Залежно призначення відеоендоскопи відрізняються функціональними і технічними параметрами. Прилади комплектуються спеціальними елементами, які спрощують маніпуляції в конкретній анатомічної зоні. Розрізняють такі типи апаратури:

 • Відеогастроскоп - застосовуються при діагностиці верхніх відділів шлунково-кишкового тракту.
 • Відеоколоноскопи - задіюються під час огляду кишечника.
 • Відеоентероскопи - допомагають провести діагностику і різні терапевтичні втручання в тонкій кишці.
 • Відеобронхоскопи - застосовуються в пульмонології.
 • Відеоцістоскопи - прилади з трансуретральним доступом. Застосовуються при обстеженні сечового міхура.
 • Відеоріноларінгоскопи - застосовуються при дослідженні ЛОР-органів.
 • Відеогістероскопія - використовуються при дослідженні матки.
Відеоендоскопи ціна
Відеоендоскопи купити

Де купити відеоендоскоп?

Великий вибір медтехніки представлений в онлайн-каталозі інтернет-магазину «Providian». На сайті можна підібрати і купити відеоскопіческое обладнання від виробників з світовим ім'ям. Серед апаратури продукція японської компанії «Olympus».

Інноваційні технології, які втілює в своїх відеоендоскопія торгова марка «Olympus», дозволяють оптимізувати проведення діагностики і зробити оперативні втручання максимально ефективними. При виборі медтехніки потрібно відштовхуватися від наступних параметрів:

 1. Діаметр гнучкої частини відеоендоскопа. Це значення впливає на комфорт пацієнта при виконанні діагностичних і лікувальних операцій. Особливі вимоги пред'являються до медтехніки, яка застосовується в роботі з людьми похилого та педіатричних пацієнтами.
 2. Діаметр інструментального каналу. Від нього залежить, які інструменти можна ввести для оперативного втручання, взяття біопсії та ін.
 3. Кут огляду і вигину. Визначає зону, в якій буде працювати лікар.
 4. Роздільна здатність показує, в якій якості буде виводитися на монітор зображення.

Ціна відеоендоскопа залежить від призначення приладу, ТМ, технічних характеристик. Надається доставка по Україні.

Фільтри
Очистити усе
Наявність
Знайдена 1 позиція
Категорії