Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

ЛОР апарати

Знайдена 1 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
2% на ЗСУ Біполярний апарат ArthroCare ENT Coblator 2
В наявності
Біполярний апарат ArthroCare ENT Coblator 2
від 81504 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Лор-апарат - інноваційне обладнання отоларинголога

Сучасне обладнання лікаря-отоларинголога включає в себе комплекс медичних приладів для діагностики захворювань носа, горла, вух і їх лікування. Так як часто пацієнтам потрібне термінове оперативне втручання, кабінет фахівця повинен бути оснащений технікою для надання негайної медичної допомоги. Високоякісний апарат для лора допоможе вчасно виявити патології та ефективно провести всі необхідні процедури.

Що відноситься до приладів лора?

Сфера отоларингології з кожним роком розвивається, і в її практику постійно впроваджуються все більш сучасні методи дослідження і лікування, як безоперационного, так і хірургічного, які успішно використовуються лікарями по всьому світу.

Головним в облаштуванні кабінету отоларинголога є спеціальне обладнання, яке повинно бути безпечним, надійним і максимально ефективним. Сертифіковані апарати дозволяє оперативно виконувати детальний огляд носоглотки і проводити відповідне лікування. Основними приладами ЛОР фахівця є: крісло пацієнта, ларингоскоп, ларингоскоп, отоскоп, налобний освітлювач, ріноманометрія, мікроскоп, ультразвукові сканери, дзеркала, ендоскопи.

Апарати для лікування лор-захворювань включають також інноваційні хірургічні пристрої для здійснення складних досліджень та оперативних втручань при захворюваннях носа, вуха, глотки, носоглотки, гортані і навколоносових пазух. До них відносяться такі багатофункціональні прилади, як лор-комбайни та біполярні апарати, за допомогою яких проводяться операції широкого спектру дії - від пластичної корекції до видалення пухлин.

Лор-апаратура преміум якості?

На сайті компанії Провідіан Медікал ви можете придбати ЛОР обладнання американського бренду ArthroCare. Виробник випускає якісні високотехнологічні пристрої для різних сфер медицини. Продукція компанії відрізняється надійністю і успішно застосовується тисячами фахівців сучасних медзакладів.

У нашому інтернет-магазині представлений біполярний апарат лор лікаря ArthroCare ENT Coblator 2 виробництва США. Холодноплазменний прилад дозволяє здійснювати різні операції при температурі від 50 до 55 градусів. Його робота заснована на принципі коблаціі, що дає можливість видаляти і розсікати тканини за допомогою натрієвої плазми. Цю технологію розробили професіонали ArthroCare.

За допомогою лор апарату можна:

  • проводити аденотомию і тонзиллектомію;
  • робити пластику м'якого піднебіння і мови (щоб вилікувати хропіння);
  • лікувати гіпертрофію підстави мови;
  • туннелировать слизову оболонку носових раковин;
  • видаляти шкірні новоутворення і доброякісні пухлини верхніх дихальних шляхів;
  • виконувати оперативне втручання на гортані.

Широкий асортимент особливих електродів застосовується для здійснення резекції, коагуляції і абляції тканин з максимальним комфортом і для пацієнта, і для лікаря лора

ЛОР апарати ціна
ЛОР апарати купити

Де придбати надійне лор-обладнання?

Лор-апарат купити за найбільш доступною ціною ви зможете на сайті компанії Провідіан Медікал. У каталогах інтернет-магазину представлено безліч моделей інноваційної техніки для будь-якої галузі медицини. У нас можна замовити сертифіковане обладнання виробництва Японії, Німеччини, Америки, Великобританії. Зверніться до наших менеджерів, щоб оформити покупку - для вашої зручності існує система знижок і функція придбання товарів у розстрочку.

Фільтри
Очистити усе
Наявність
Знайдена 1 позиція
Категорії