Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Монітори пацієнта для новонароджених

Знайдена 0 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування

Згідно обраним Вами параметрами товарів не знайдено

Відгуки
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Монітор пацієнта для новонароджених - надійність функціоналу

Головне призначення приладу - контроль життєво важливих параметрів новонароджених, обладнання встановлюється як в пологових, так і в операційних залах, в палатах інтенсивної терапії.

Основний функціонал прікроватних апаратів:

 • Відстеження стану здоров'я малюка.
 • Допомога у виявленні тривожних сигналів за допомогою виведення даних на рідкокристалічні екрани і в прийнятті своєчасних заходів реагування.

Головні вимоги до приладів

Монітор пацієнта неонатальний повинен відповідати таким характеристикам::

 • Надійність і зносостійкість - ви отримуєте добротне обладнання, яке здатне впоратися з навантаженням інтенсивної експлуатації на протязі 10-15 років, віддаючи перевагу перевіреним брендам, які встигли зарекомендувати себе на ринку медтехніки.
 • Точність параметрів, які вимірюються - важливість достовірності даних зумовлена тим, що від них може залежати життя маленького пацієнта. Для досягнення максимальної точності поважані бренди вкладають потужні фінансові потоки і інтелектуальні ресурси в розробку апаратів, постійно вдосконалюючи технічні засоби, застосовуючи інновації.
 • Виняток впливу на роботу пристрою таких факторів, як поганий периферичний кровообіг, температурні перепади, вібрація, скачки атмосферного тиску та ін.
 • Ергономічний дизайн - забезпечує зручність роботи з приладом.
 • Доступність витратних матеріалів (папір для принтера, калібрувальні балони, датчики і т.д.)

Переваги медобладнання марки Philips

Транснаціональна нідерландська компанія була заснована в 1891 році, почавши діяльність з випуску електричних лампочок, потім побутової електроніки. З 2000-х років спеціалізується на медичному обладнанні. Philips Healthcare - підрозділ компанії, що виробляє медтехніку.

Монітори пацієнта Philips мають ряд переваг, до числа основних відносяться:

 1. Поєднання портативності і гнучкості вимірювань.
 2. Відповідність ритму і унікальним потребам проміжних етапів допомоги.
 3. Легкість налаштувань і простота в роботі.
 4. Можливість оперативного перегляду даних пацієнта завдяки покращеному інтерфейсу, нескладному в використанні, з вдосконаленою сумісністю зі стандартним програмним забезпеченням.
 5. Сенсорний екран, доступний для сумісних дисплеїв. З його допомогою рішення задач значно спрощується. Одним натисканням здійснюється доступ до багатьох функцій.
 6. Всі основні дані виводяться на яскравий і зручний для сприйняття кольоровий монітор. Налаштування можливостей відображення надає можливість перегляду та аналізу даних в графічному або цифровому зображенні, співставлення показників в реальному часі і т.д.
 7. Гнучкість обробки ЕКГ дозволяє спростити діагностику та складання звітності.

Провідіан Медікал - медтехніка поважних брендів

Надійність функціонування обладнання - визначальний фактор оснащення клініки будь-якого профілю. Інтернет магазин має в своєму розпорядженні оригінальні моделі перевірених брендів. Фірмові добротні пристрою завжди в наявності, при цьому, ви купуєте товар за конкурентною ціною.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 0 позиція
Категорії