Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Електроди кардіостимулятора

Знайдена 2 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
2% на ЗСУ Електрод VENTRICLE 5433V до кардіостимулятора MEDTRONIC 5388
Під замовлення
Електрод VENTRICLE 5433V до кардіостимулятора MEDTRONIC 5388
від 5822 грн.
Купити
2% на ЗСУ Електрод Medtronic Atrium 5433A до двокамерного кардіостимулятора
Під замовлення
Електрод Medtronic Atrium 5433A до двокамерного кардіостимулятора
від 5822 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Високоякісні електроди кардіостимулятора за вигідною вартості

При серцевій недостатності тяжкого ступеня, вираженій брадикардії і повній блокаді серця пацієнтам встановлюють сучасний кардіостимулятор. Спеціалізоване обладнання з живленням від батареї дозволяє підтримувати нормальну частоту серцевих скорочень у людини. Апарат ретельно стежить за роботою серця і стимулює при виникненні рідкісного або неправильного ритму з пропусками в скороченнях. Одними з найважливіших елементів вважаються електроди кардіостимулятора. З їх допомогою обладнання через вени приєднується безпосередньо до серця. Електроди передають йому електричний імпульс, що виробляється апаратом, і несуть зворотні дані про серцеву активність.

Основні нюанси установки і роботи електродів кардіостимулятора

Магазин Провідіан Медікал пропонує купити електроди Medtronic Atrium 5433A і 5433V для зовнішнього двокамерного кардіостимулятора Medtronic 5388. Комплектуючі виготовлені ірландською компанією, яка відома на світовому ринку і її продукція отримує тільки позитивні відгуки покупців.

Ірландські електроди виконані у вигляді спеціалізованого спірального провідника, які відрізняються підвищеним рівнем гнучкості і міцності. Елементи здатні легко витримувати згинання і кручення, яке викликається через рухи людини і скорочення серця. Найчастіше лікарі заводять електроди кардіостимулятора через підключичну вену. Далі, коли елементи виявляються в необхідному місці, їх прикріплюють до стінки серця за допомогою штопороподібної спіралі. Один з них розташовується в передсерді, а другий - в правому шлуночку.

Контакт елементів з серцем виконується за допомогою металевої головки на кінці кабелю. Для закладу і фіксування електродів фахівці застосовують систему - інтрад'юсер. Після чого конекторна частина провідників з'єднується з корпусом медичного обладнання. Для підтвердження правильного розміщення електродів кардіостимулятора лікар проводить пацієнтові контрольну рентгеноскопію.

Електроди кардіостимулятора ціна
Електроди кардіостимулятора купити

Чому вигідно співпрацювати з компанією Провідіан Медікал?

Купити електроди кардіостимулятора за розумною вартістю можна в магазині Провідіан Медікал. Для оплати скористайтеся безготівковим розрахунком, банківськими картками VISA або MasterCard, післяплатою або готівкою при отриманні. Магазин встановлює конкурентні ціни, які точно підійдуть оптовим і роздрібним покупцям.

Для зберігання широкого асортименту техніки компанія має власний склад. Електроди кардіостимулятора швидко доставляються транспортною компанією «Нова Пошта» в будь-який регіон України. Для постійних клієнтів надаються вигідні знижки. Компанія працює виключно з обладнанням, яке зарекомендувало себе на світовому ринку виробників.

Для замовлення електродів кардіостимулятора клікніть на кошик або зателефонуйте менеджерам за вказаними телефонами.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 2 позиція
Категорії