Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Електроди кардіостимулятора

Знайдена 2 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
Електрод VENTRICLE 5433V до кардіостимулятора MEDTRONIC 5388
Під замовлення
Електрод VENTRICLE 5433V до кардіостимулятора MEDTRONIC 5388
5228.12 грн.
Купити
Електрод Medtronic Atrium 5433A до двокамерного кардіостимулятора
Під замовлення
Електрод Medtronic Atrium 5433A до двокамерного кардіостимулятора
5228.12 грн.
Купити
Відгуки
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Високоякісні електроди кардіостимулятора за вигідною вартості

При серцевій недостатності тяжкого ступеня, вираженій брадикардії і повній блокаді серця пацієнтам встановлюють сучасний кардіостимулятор. Спеціалізоване обладнання з живленням від батареї дозволяє підтримувати нормальну частоту серцевих скорочень у людини. Апарат ретельно стежить за роботою серця і стимулює при виникненні рідкісного або неправильного ритму з пропусками в скороченнях. Одними з найважливіших елементів вважаються електроди кардіостимулятора. З їх допомогою обладнання через вени приєднується безпосередньо до серця. Електроди передають йому електричний імпульс, що виробляється апаратом, і несуть зворотні дані про серцеву активність.

Основні нюанси установки і роботи електродів кардіостимулятора

Магазин Провідіан Медікал пропонує купити електроди Medtronic Atrium 5433A і 5433V для зовнішнього двокамерного кардіостимулятора Medtronic 5388. Комплектуючі виготовлені ірландською компанією, яка відома на світовому ринку і її продукція отримує тільки позитивні відгуки покупців.

Ірландські електроди виконані у вигляді спеціалізованого спірального провідника, які відрізняються підвищеним рівнем гнучкості і міцності. Елементи здатні легко витримувати згинання і кручення, яке викликається через рухи людини і скорочення серця. Найчастіше лікарі заводять електроди кардіостимулятора через підключичну вену. Далі, коли елементи виявляються в необхідному місці, їх прикріплюють до стінки серця за допомогою штопороподібної спіралі. Один з них розташовується в передсерді, а другий - в правому шлуночку.

Контакт елементів з серцем виконується за допомогою металевої головки на кінці кабелю. Для закладу і фіксування електродів фахівці застосовують систему - інтрад'юсер. Після чого конекторна частина провідників з'єднується з корпусом медичного обладнання. Для підтвердження правильного розміщення електродів кардіостимулятора лікар проводить пацієнтові контрольну рентгеноскопію.

Електроди кардіостимулятора ціна
Електроди кардіостимулятора купити

Чому вигідно співпрацювати з компанією Провідіан Медікал?

Купити електроди кардіостимулятора за розумною вартістю можна в магазині Провідіан Медікал. Для оплати скористайтеся безготівковим розрахунком, банківськими картками VISA або MasterCard, післяплатою або готівкою при отриманні. Магазин встановлює конкурентні ціни, які точно підійдуть оптовим і роздрібним покупцям.

Для зберігання широкого асортименту техніки компанія має власний склад. Електроди кардіостимулятора швидко доставляються транспортною компанією «Нова Пошта» в будь-який регіон України. Для постійних клієнтів надаються вигідні знижки. Компанія працює виключно з обладнанням, яке зарекомендувало себе на світовому ринку виробників.

Для замовлення електродів кардіостимулятора клікніть на кошик або зателефонуйте менеджерам за вказаними телефонами.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 2 позиція
Категорії