Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Хірургічний інструментарій

Знайдена 2 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування
2% на ЗСУ Ethicon HARMONIC GEN11
В наявності
Ethicon HARMONIC GEN11
від 184580 грн.
Купити
2% на ЗСУ Рукоятка ERBE 20192-094 для монополярного різання і коагуляції
Під замовлення
Рукоятка ERBE 20192-094 для монополярного різання і коагуляції
від 3493 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Хірургічний інструментарій

Для хірургічного втручання і маніпуляцій з тканинами використовуються інструменти та обладнання, яке входить в категорію хірургічного інструментарію. Пристрої призначені для виконання певних операцій, відносяться до класу вузькоспеціалізованого устаткування. Завдяки бездоганному виконанню кожної деталі, широкому функціоналу і надійності підходять для постійної експлуатації в приватних і державних медичних установах.

У компанії «Провідіан Медікал» можна придбати інструменти для проведення:

 • гастроскопії;
 • бронхоскопії;
 • колоноскопічних процедур;
 • інвазивної ендоскопії;
 • відкритої хірургії;
 • ортопедії.

Медичний хірургічний інструментарій вузької спеціалізації підходить для використання у відділеннях, діагностики методом ендоскопії, малоінвазивного і відкритого хірургічного втручання.

Спеціальний хірургічний інструментарій

Для ортопедії і травматології підходить система від американського виробника Stryker System 5, яка включає такі елементи:

 • акумуляторну медичну пилу;
 • хірургічну дриль.

Для тривалого функціонування в комплектації надається зарядна станція.

Для швидкого, легкого і безболісного проведення колоноскопічних процедур призначається колоноскоп Olympus CF-40L від японського виробника. Спеціальний хірургічний інструментарій з системою регульованої жорсткості Innofleх і різною довжиною введеної трубки для отримання точної картинки.

Для аргоноплазмової коагуляції призначається система Erbe APC 300 від німецького виробника. Підходить для використання у відкритій хірургії, проведення ендоскопічних досліджень із застосуванням гнучкого і жорсткого зона. Може експлуатуватися в 15 напрямках: від дерматології до урології. Дане медичне хірургічне обладнання має такі плюси:

 • дозволяє точно регулювати витрату аргону;
 • забезпечує зниження тривалості оперативного втручання;
 • вся інформація відображається на дисплеї;
 • легко транспортується в будь-яке зручне місце.

Для проведення колоноскопії, бронхоскопії і гастроскопії підходить ендоскопічна стійка Olympus CV-180 від американського виробника. Хірургічне обладнання та інструменти цього типу мають в конструкції відеокамеру, джерело світла, монітор, мобільну стійку.

Ендоскопічне обладнання допомагає отримати чітко деталізоване зображення ділянки, застосовується під час малоінвазивного оперативного втручання. Забезпечує комфорт і безпеку пацієнта під час ендоскопічних процедур. Дана модель підходить для обстеження дітей і дорослих, застосування в неонатальних випадках.

5 причин купити інструментарій в «Провідіан Медікал»

Компанія надає всю необхідну інформацію, яка допомагає розібратися в класифікації хірургічного інструментарію, фото, опис, ціна. Звернутися в компанію варто завдяки таким перевагам:

 1. Доступна ціна, система знижок для постійних клієнтів і можливість отримання розстрочки.
 2. Оперативна доставка протягом декількох днів завдяки наявності хірургічного інструментарію на власному складі.
 3. Офіційна гарантія від виробника і післягарантійне технічне обслуговування.
 4. Кваліфікована консультація фахівців з приводу підбору обладнання, його функцій і особливостей.
 5. Покупку можна здійснити за 5 хвилин і оплатити будь-яким зручним способом.
Хірургічний інструментарій ціна
Хірургічний інструментарій купити

Звертайтеся в компанію «Провідіан Медікал», щоб надавати пацієнтам медичні послуги на рівні передових клінік Америки і Європи.

Фільтри
Очистити усе
Виробник
Країна виробник
Наявність
Знайдена 2 позиція
Категорії