Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Апарати для мийки ендоскопів

Знайдена 0 позиція
Категорії
Фільтри
Сортування

Згідно обраним Вами параметрами товарів не знайдено

Відгуки
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Чому обирають дезінфекційні ендоскопічні установки?

Медичні установи, що спеціалізуються на ендоскопічних дослідженнях, особливу увагу приділяють не тільки саму процедуру, але і про ретельному чищенні апарату. Для цього використовують дезінфекційні ендоскопічні установки, які гарантовано виконають якісне очищення, промивання, розширену дезінфекцію і остаточне ополіскування різних видів ендоскопів. Правильний догляд за обладнанням - це здоров'я і безпеку пацієнтів і лікарів у відділеннях і центрах ендоскопії.

Сучасні дезінфекційні ендоскопічні установки підтримують програми перевірки на герметичність, остаточне очищення обладнання, дезінфекцію високого рівня і сушку. Також підходять для частого щоденного використання. Автоматизована система установки зменшить час обробки і підготовки інструменту, дозволить отримати стерильний прилад за пару хвилин.

Дезінфекційна ендоскопічна установка: особливості та переваги

Основне завдання дезінфекційної ендоскопічної установки - якісна дезінфекція поверхонь гнучких і жорстких ендоскопів (внутрішніх і зовнішніх), включаючи всі канали і порожнини, що контактують з матеріалами дослідження і зовнішнім середовищем. Також важливе завдання - підготовка ендоскопа до зберігання або повторного використання. Крім зазначеного, дані установки мають ряд переваг:

  • швидкий процес обробки ендоскопів;
  • система контролю завантаження і розвантаження дезинфектанта;
  • мінімальний вплив оператора на процес дезінфекції;
  • зручне управління;
  • мінімальний вплив парів на персонал;
  • компактні розміри;
  • істотна економія коштів;
  • відповідність етапів стерилізації санітарним нормам.

Існують багатокомпонентні установки, в яких кілька окремих секцій об'єднані в одному корпусі, що заощадить простір, підвищить темп роботи і спростить експлуатацію. Дезінфекційна ендоскопічна мийка відрізняється економічністю - споживає дуже мало електроенергії, що позитивно відіб'ється на справах за все медичного закладу.

Агрегати дозволяють завантажувати відразу кілька інструментів і очищати їх все одночасно. При цьому навіть невеликий бюджетний варіант зможе оптимізувати і спростити процес стерилізації інструментів. В Україні ціна апарату для мийки ендоскопів залежить від торгової марки виробника, сфери застосування та функціональних можливостей.

Апарати для мийки ендоскопів ціна
Апарати для мийки ендоскопів купити

Де купити дезінфекційну установку для ендоскопів в Україні?

Для зручності і простоти покупки якісної установки для миття та дезінфекції ендоскопів з США можна скористатися інтернет магазином «Providian». На сайті ви можете вибрати і придбати автоматичну установку для дезінфекції гнучких ендоскопів ТМ Medivators. Устаткування має сертифікати якості і гарантійний сервіс.

За допомогою онлайн-каталогу зможете вивчити характеристики і дізнатися ціну апарату для мийки ендоскопів. Оплатити покупку можна готівкою або банківськими картами Visa / Mastercard (через платіжну систему WayForPay). Доставка проводиться різними способами, серед яких знайдете більш оптимальний.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 0 позиція
Категорії