Сучасні технологи значно полегшили процес хірургічних операцій. Зокрема з появою електрохірургії операції стали проводитися швидше і безпечніше.

Електрохірургія - це обладнання високочастотного (радіочастотного) змінного струму яке впливає на живі тканини і служить для розрізання, коагуляції, зневоднення або фульгурації.

Одним з найбільш затребуваних приладів електрохірургії є коагулятор. Це прилад який дозволяє проводити операції через вплив на тканини електромагнітних хвиль (струму).

Медичний термін коагуляція означає згортання крові з утворенням твердих мас або згустків.

Як працює коагулятор?

Коагуляція відбувається з використанням струму, що призводить до збільшення температури тканин. Тканинні рідини википають, а білки денатуруються, утворюючи білий згусток. Відбувається втрата клітинної чіткості, оскільки всі тканинні структури зливаються в безформну однорідну масу з гіалінізованим зовнішнім виглядом.

Велика кількість клітин і речовин в крові впливають на згортання. Процес запускається тромбоцитами крові. Тромбоцити виробляють речовину, яка з'єднується з іонами кальцію в крові з утворенням тромбопластина, який, в свою чергу, перетворює протеїн протромбин в тромбін в складній серії реакцій. Тромбін перетворює фібриноген (білкова речовина) в фібрин (нерозчинний білок), який утворює складну мережу дрібних ниткоподібних структур, званих фибриллами, і змушує плазму крові перетворюватися в гель. Клітини крові та плазма обплутуються мережею фібрил, утворюючи згусток.

Переваги коагуляції білка змінним струмом:

  1. Під час проведення хірургічних операцій можливі кровотечі, використання коагулятора запобігає цьому.
  2. Коагулятор надає антисептичну і протизапальну дію.
  3. Після проведення хірургічної операції коагулятором процес реабілітації відбувається швидше.

Коагулятор дозволяє проводити хірургічні операції більш оперативно і без ускладнень. Даний апарат є незамінним в арсеналі хірурга. Магазин Провідіан Медікал пропонує широкий вибір медичного обладнання в Україні. Для консультації звертайтеся по телефону: +380638606753.