Провідіан працює та відвантажує обладнання
Зв'яжіться з нами за телефонами: +380638606753 +380668358722

Портативні УЗД апарати

Знайдена 1 позиція
Категорії
Фільтри
Категорії:
Сортування
2% на ЗСУ Портативний УЗД сканер GE VOLUSON E (2011 р.в.)
Під замовлення
Портативний УЗД сканер GE VOLUSON E (2011 р.в.)
від 376956 грн.
Купити
Відгуки
Работать с компанией одно удовольствие ! Менеджер помог подобрать аппаратуру за считанные минуты . А потому как всё есть в наличии на складе - через 3 дня после заказа мы уже активно использовали оборудование . УЗИ аппарат работает отлично и радует нас и наших пациентов чёткой картинкой . Спасибо большое за качество .
Спасибо за сотрудничество и хорошее оборудование!
Providian Medical
Спасибо!
Впервые работал с этой компанией. Приобретал головку камеры от производителя Olympus. Отличный представитель оборудования для жесткой эндоскопии. Приятно и неожиданно удивлен качеством обслуживания, вниманием к моим потребностям. Отдельное спасибо менеджеру Ольге все объясняет четко и по делу, никакой воды. Рекомендую эту компанию. Спасибо ребята!
Providian Medical
Всегда рады помочь. Если что - звоните!
Добрый день! Выражаю максимальное удовольствие от работы с компанией Провидиан. Приобретали в клинику эндоскопическую систему Stryker в этом магазине. Крайне признательны за оперативную встречу, поставку и помощь с установкой. На данный момент (прошло более 3-х месяцев) нареканий нет + на оборудование дали гарантию.
Providian Medical
Спасибо Вам огромное! Если нужен сервис или медицинское оборудование - обращайтесь
Залишити відгук
Поставити оцінку

Портативний апарат УЗД - легкість, надійність, якість

З усіх відомих методик діагностики найдоступніше та інформаційне - ультразвукове дослідження. За допомогою інноваційних технічних засобів зараз можна виявити порушення роботи органів і систем на ранніх стадіях. пристрої широко застосовуються як в медичних центрах, так і в профілактичних і оздоровчих установах. Переносні апарати УЗД затребувані в машинах швидкої допомоги та фахівцями, які здійснюють прийом на виїзді.

Особливості, переваги пристроїв

Дані прилади, що застосовуються для дослідження внутрішніх органів і шкірних покривів, відрізняються:

При цьому, вони пристосовані до перевезення, працюють при підключенні до стандартної мережі, вбудованому акумулятору або електромережі в автотранспортних засобах.

Ефективна організація роботи фахівців в медичних установах без надійного обладнання сьогодні не є неможливою. Купити портативний апарат УЗД - це нагальна потреба для виконання діагностики роботи серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, проведення оцінки стану плода УЗД, а також контролю над виконанням медичних маніпуляцій.

До плюсів портативних пристроїв відносяться:

 • Безпека ультразвукових хвиль для здоров'я пацієнта.
 • Сохранение целостности кожного покрова и подкожных структур, процедуры не травмоопасны.
 • Діагностика в режимі реального часу дозволяє побачити зміни тканин на моніторі, спостерігати розвиток захворювання в динаміці, контролювати проведення медичних процедур;
 • Автономна робота.
 • Швидкість підключення, яка має особливу цінність у екстрених ситуаціях.
 • Надійність високоміцних матеріалів.
 • Легкі датчики.
 • Спеціальні приналежності, якими оснащено пристрій для зручності транспортування.
 • Модуль бездротової передачі даних.
 • Можливість модернізації сучасних модульних систем, установки додаткового обладнання.

Щоб комплекс відповідав завданням фахівця, при виборі важливо враховувати:

 • технічні характеристики сканера;
 • тип пристрою, найбільш підходящий для вашої сфери діяльності виробника;
 • сумісність і число датчиків, що підключаються до системи.

При виборі техніки важливо звертати увагу на виробника, найбільш затребуваними вважаються бренди:

 • Toshiba – высококачественные приборы отличаются безупречным качеством показателей системы визуализации, легкостью управления, возможностью быстрого и точного осуществления исследований.
 • Philips - прилади добротні, забезпечують точність діагнозів, зручні в експлуатації.
 • Siemens - потужні системи забезпечені програмним забезпеченням, передовим софтом, призначені для точного і швидкого діагностування навіть в умовах великого потоку пацієнтів.
Портативні УЗД апарати ціна
Портативні УЗД апарати купити

Можливості інтернет-магазина Провідіан Медікал

У каталозі представлений широкий вибір портативного обладнання для всіх медичних напрямків. ви легко знаходите тут підходящий варіант, виходячи з нагальних потреб, ціна портативного УЗД апарату експертного класу цілком конкурентоспроможна, з огляду на його потенціал і функціонал.

Наприклад, пропонована «Провідіан Медікал» модель Verathon BladderScan BVI3000 забезпечує швидкий і зручний огляд для пацієнта, розрахунок обсягу сечового міхура з використанням запатентованої 3-D ультразвукової технології VMODE.

Компанія має в своєму розпорядженні різноманітним асортиментом пристроїв з гарантійними термінами, забезпечує постгарантійне підтримку.

Фільтри
Очистити усе
Знайдена 1 позиція
Категорії